O firmie

Jesteśmy firmą istniejącą od 1989 roku, zajmująca się sprzedażą specjalistycznych maszyn do pakowania a w szczególności do zaszywania i zgrzewania worków, maszyn do produkcji big-bagów.

W naszej ofercie posiadamy:

Maszyny do zaszywania worków
Są to zarówno duże stacjonarne maszyny do zaszywania worków używane w wysokowydajnych liniach produkcyjnych. Maszyny te produkowane są przez amerykańską firmę Union Special. Istnieje wiele wariantów tych maszyn, od dosyć prostych do całkowicie zautomatyzowanych maszyn, które formatują worek do zaszywania (zbliżają ścianki worka), ścinają nadmiar worka i zaszywają worek z ewentualnym obszyciem worka krepową taśmą uszczelniającą.
W ofercie mamy także ręczne przenośnie maszyny do zaszywania worków jest to ekonomiczne rozwiązanie pozwalające na zaszywanie do ok. 150-200 worków na godzinę. Mamy w ofercie sprawdzone maszyny do zaszywania worków firm NEWLONG, UNION SPECIAL i YAO-HAN

 

Maszyny do produkcji big-bagów
Sprzedajemy maszyny firmy UNION SPECIAL (USA) do produkcji worków kontenerowych – big-bagów,

 

Zgrzewarki do zamykania worków foliowych
W ofercie mamy zarówno duże zgrzewarki przeznaczone do zgrzewania worków foliowych w ruchu ciągłym, stacjonarne zgrzewarki do zgrzewania dużych worków – montowane na podstawicie, zgrzewarki do małych worków foliowych pracujące w ruchu ciągłym oraz niewielkie przenośnie zgrzewarki worków o długości ramienia zgrzewającego 200-1000 mm.

 

Maszyny do pakowania w folię termokurczliwą
Maszyny zależnie do typu przeznaczone są do pakowania różnych przedmiotów w folię termokurczliwą np. pudełka, ryzy papieru, książki, płyty, pudełka ze słodyczami, kosmetyki gry planszowe, profile drewniane, materace. W ofercie mamy maszyny włoskiej firmy Pactur – Ladypack. Dostępna jest cała gama maszyn do foliowania od ręcznych do automatycznych. Maszyny w zależności od typu przeznaczone są do foliowania niewielkich przedmiotów, przedmiotów średnich i dużych a także do foliowania długich przedmiotów bez ograniczenia ich długości np. foliowanie karniszy, foliowanie profili podłogowych.

 

Taśmowarki do palet i kartonów
W ofercie maszyny akumulatorowe przeznaczone do tamowania taśmą PP lub PE (taśmą polipropylenową lub taśmą polietylenową) palet z ładunkami, kartonów, warzyw o owoców w kartonach na paletach, rur i profili z tworzyw sztucznych lub metali, cegieł płyt chodnikowych dachówek, tarcicy drewnianej itp.
W ofercie maszyny firm SIAT (Włochy), ITATOOLS (Włochy), STRAPEX (Szwajcaria).

 

Maszyny do zaklejania kartonów
Maszyny do zaklejania kartonów taśmą klejącą. W ofercie maszyny firmy SIAT (Włochy).
W ofercie znajdują się maszyny automatyczne które przeznaczone są do zaklejania kartonów różnej wielkości (zaklejarka kartonów automatycznie wykrywa rozmiar kartonu i sama „ustawia się” do wielkookości kartonu, każdy karton może mieć inny rozmiar).
Maszyny do zaklejania kartonów ustawiane ręcznie, przeznaczane do zaklejania długich serii kartonów o tych samych rozmiarach.

Maszyny do zszywania geowłóknin  i siatek ochronnych
Geowłókniny – płaskie geosyntetyki, wykonane z włókien polipropylenowych lub poliestrowych połączone mechanicznie w duże powierzchnie poprzez zszycie geowłóknin lub zgrzanie termicznie  stosowane są  jako separacja słabego podłoża nasypów w celu poprawy jego stateczności oraz przyspieszenia konsolidacji.